MacGadka-67

Długo nas nie było. Urlopy oraz moje wyczyny sportowe spowodowały dłuższą niż planowaliśmy przerwę w nagrywaniu MacGadki. Oprócz tego przeprowadzaliśmy zmiany organizacyjne, dogadywaliśmy szczegóły nowej współpracy. No i chyba wszystko się udało, jest nowy odcinek, jest nowa nazwa i nowy „dom” dla MacGadki.

Od teraz nazywamy się: MacGadka – podcast MyApple. Tak, MacGadka od teraz jest oficjalnym podcastem największego forum i portalu o Apple w Polsce. Co zostaje bez zmian? Na pewno nasza niezależność redakcyjna, tematyka, swoboda w zapraszaniu gości. A co się zmienia? Przede wszystkim dotarcie. Statystyki MyApple mówią same za siebie. Nie to, żebyśmy narzekali na brak słuchaczy, ale skoro jest szansa na to, aby przestać być „garażowym” podcastem i stać się częścią czegoś naprawdę dużego, to czemu nie. 

A tak poza tym, to miło być częścią zespołu MyApple. Testowałem to już raz i wiem, że bycie częścią zespołu jest o wiele fajniejsze i lepsze niż bycie solistą. Tak po prostu warto robić i tak właśnie robimy. 

Stara strona MacGadki, dotychczas funkcjonująca pod adresem www.macgadka.pl jeszcze przez dłuższy czas pozostanie na swoim miejscu, ale już teraz zaglądajcie na stronę: macgadka.myapple.pl To ta strona będzie od teraz główną stroną MacGadki.

Miłego słuchania! Aby posłuchać tego odcinka MacGadki już tradycyjnie subskrybujcie nasz podcast w iTunes.

MacGadka – Odcinek #67 i przenosiny na MyApple