Czas biegnie nieubłaganie. Ale czy warto się tym martwić? Chyba nie, a jedynie warto być czujnym jeżeli chodzi o stan naszego portfela. Ten bezlitośnie upływający czas przynosi nam tylko, dzięki kolejnym premierom produktów Apple, kolejne wydatki. Jak nie nowy MacBook Pro, to wcześniej niż się spodziewałem nowy iPhone. Do dzisiaj nie mogę pojąć dlaczego Apple przyspieszył premierę kolejnego modelu. Po raz pierwszy w historii cykl wydawniczy iPhone’a został skrócony poniżej roku. Mamy zatem nowego iPhone’a, jest nowy iOS. Tego pierwszego raczej mieć nie będę (chociaż co by nie mówić aktualny stan rzeczy jest taki, że pali mnie karta kredytowa), iOS 6 mam i mogę dzielić się wrażeniami.

Właśnie o nowym iPhonie jest 46 odcinek MacGadki. Tym razem mieliśmy gościa, którym jest znany powszechnie Jasiek autor podcastu Małe Filmidło.

46 odcinek MacGadki – iPhone 5 wylądował trwa 1:18:37

Ten odcinek możecie komentować na stronie MacGadki:

http://macgadka.pl/?p=605

Kolejny 47 odcinek poświęciliśmy najnowszemu systemowi operacyjnemu na urządzenia mobline, czyli iOS 6. Nie mogliśmy również pominąć milczeniem pewnych wydarzeń w polskiej blogosferze czyli słynnego unpackingu. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba, choć zdajemy sobie sprawę, że po tak kontrowersyjnym odcinku narobimy sobie trochę wrogów. Ale co tam, przynajmniej jest wesoło, bardzo wesoło. Co tu dużo gadać, takiej głupawki i robienia sobie jaj ze wszystkiego co się dookoła rusza jeszcze nie było.

47 odcinek MacGadki – iOS6 – Unpacking! trwa 1:24:40

Ten odcinek możecie komentować na stronie MacGadki:

http://macgadka.pl/?p=622

Chciałbym również przy okazji publikacji 47 odcinka serdecznie podziękować naszym znajomym z miniCRM, którzy przez najbliższe dni będą partnerem MacGadki! Posłuchajcie koniecznie tego odcinka, bo tam czego na Was niespodzianka.

Zachęcam Was oczywiście do subskrypcji MacGadki w iTunes oraz do odwiedzenia naszego nowego, pięknego i wypasionego MacGadka Store, gdzie możecie się zaopatrzyć w ten oto piękny kubeczek! 

MacGadka #46 i #47 – iPhone 5 i iOS6
Tagi: