Czytacie swoim dzieciom? To bardzo dobrze! Czytajcie ile tylko możecie! Są jednak takie dni, że nawet najbardziej wytrwały rodzic może opaść z sił. Wówczas trzeba sobie jakoś radzić i iPad przychodzi nam często z pomocą. Grunt to dobrze dobrać programy edukacyjne. O kilku takich programach, genialnie spisujących się w podróży, pisałem tutaj. A dzisiaj chciałbym polecić Wam kilka… bajek!

Któż z nas nie zna takich tytułów jak: Kopciuszek, Śpiąca królewna, Kot w butach, Smok Wawelski czy Czerwony Kapturek. Teraz dzięki firmie Synthcomm mogą poznać je także Wasze dzieci! Bajkę możecie przeczytać sami lub powierzyć to zadanie podłożonemu głosowi lektora. Wśród aktorów czytających bajki znajdują się między innymi takie sławy jak Anna Seniuk, czy Krzysztof Kowalewski. 

Jaka jest ogólna ocena tych bajek? Według mojej córki programy są świetne! :)

Bajki są dostępne jako osobne programy w AppStore. Każda z nich kosztuje 0,79 euro.

Kopciuszek : http://itunes.apple.com/pl/app/kopciuszek/id491938570?mt=8
Kot w Butach: http://itunes.apple.com/pl/app/kot-w-butach/id492534328?mt=8
Śpiąca Królewna: http://itunes.apple.com/pl/app/spiaca-krolewna/id492542305?mt=8
Czerwony Kapturek: http://itunes.apple.com/pl/app/czerwony-kapturek/id492539239?mt=8
Smok Wawelski: http://itunes.apple.com/pl/app/smok-wawelski/id514942983?mt=8

Jak Wam się bajki spodobają, to nie zapomnijcie polubić tego cyklu na Facebooku.

I teraz uwaga! Mam dla Was kilka kodów na wyżej wymienione bajki! Dokładnie 7 sztuk (1 na Kopciuszka i po 2 na Kota, Śpiącą i Czerwonego). Dam je pierwszym 7 osobom, które w komentarzach polecą wszystkim młodym rodzicom jakieś ciekawe aplikacje edukacyjne dla naszych małych pociech. Interesuje mnie w szczególności jakiś program do nauki angielskiego oraz coś do nauki znaków drogowych. Miłej zabawy!

Bajki na iPada – gratka dla rodziców małych dzieci – KONKURS!
Tagi: