MacGadka-67

Długo nas nie było. Urlopy oraz moje wyczyny sportowe spowodowały dłuższą niż planowaliśmy przerwę w nagrywaniu MacGadki. Oprócz tego przeprowadzaliśmy zmiany organizacyjne, dogadywaliśmy szczegóły nowej współpracy. No i chyba wszystko się udało, jest nowy odcinek, jest nowa nazwa i nowy „dom” dla MacGadki.

Od teraz nazywamy się: MacGadka – podcast MyApple. Tak, MacGadka od teraz jest oficjalnym podcastem największego forum i portalu o Apple w Polsce. Co zostaje bez zmian? Na pewno nasza niezależność redakcyjna, tematyka, swoboda w zapraszaniu gości. A co się zmienia? Przede wszystkim dotarcie. Statystyki MyApple mówią same za siebie. Nie to, żebyśmy narzekali na brak słuchaczy, ale skoro jest szansa na to, aby przestać być „garażowym” podcastem i stać się częścią czegoś naprawdę dużego, to czemu nie. 

A tak poza tym, to miło być częścią zespołu MyApple. Testowałem to już raz i wiem, że bycie częścią zespołu jest o wiele fajniejsze i lepsze niż bycie solistą. Tak po prostu warto robić i tak właśnie robimy. 

Stara strona MacGadki, dotychczas funkcjonująca pod adresem www.macgadka.pl jeszcze przez dłuższy czas pozostanie na swoim miejscu, ale już teraz zaglądajcie na stronę: macgadka.myapple.pl To ta strona będzie od teraz główną stroną MacGadki.

Miłego słuchania! Aby posłuchać tego odcinka MacGadki już tradycyjnie subskrybujcie nasz podcast w iTunes.

MacGadka – Odcinek #67 i przenosiny na MyApple
 • Marek

  Macgadka

  28 LIPCA 2011 – 30 CZERWCA 2013

  RIP

  • Ej, a dlaczego? Coś jest nie tak, np. z ostatnim odcinkiem?

   • Marek

    Jak można swoje dziecko sprzedać ? Ech… Obawiam się, że ta zmiana może wyjść na gorsze. Przykładem może być blog Mackozera. Intensywność publikowania postów na moje oko się zmniejszyła. Nie wiem, dla mnie MacGadka zawsze była rozmową dwóch pasjonatów Apple. Nie mówcie, że teraz będzie lepiej itd itd. Dla mnie MAGIA tego podcastu gdzieś prysła…