Zastanawiacie się po co przeciętnemu użytkownikowi iPada takie programy jak Bamboo Paper? Przecież w iPadzie domyślnie jest zainstalowany notatnik, który z powodzeniem można wykorzystywać na różnego rodzaju spotkania, lekcjach, warsztatach. Wszystko to prawda, ale w momencie gdy chcemy zanotować coś więcej niż sam tekst, coś namalować, wstawić znaki niestandardowe, to możliwości notatnika się kończą.

Wówczas bezcennym staje się taki program jak Bamboo Paper. Polecam, bardzo przyjemnie się pisze, program nie jest przekombinowany, nie można się w nim pogubić.

Brakuje oczywistej opcji tworzenia wielu notatników, jak to dołożą będzie idealnie. Przy okazji jak ktoś nie pamięta jak się liczy całkę z logarytmu naturalnego, to właśnie tak:

Bamboo Paper współpracuje ze stylusem firmy Wacoom (pfuj), ale palcem po chwili przyzwyczajenia można posługiwać się równie sprawnie.

Bamboo Paper jest dostępny za darmo w App Store (darmowy jest tylko do końca miesiąca, więc spieszcie się!).

Po co komu Bamboo Paper?
Tagi:
 • NiLok

  masakra… przecież kiedyś coś tam z całek umiałem, a teraz jak jakaś czarna magia. :/

  • Powyższy przykład raczej…. z tych podstawowych :) Pokazuje się go zawsze jak chce się wytłumaczyć jak liczyć całki przez części :) Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać, włączył mi się nauczyciel :) Stare przyzwyczajenia…. 

   • NiLok

    rozumiem, że to wszystko pisałeś palcem? bo jak tak, to całkiem spoko wychodzi.

    • No właśnie o to chodzi, napisałem to palcem! Bez żadnego stylusa (pfuj) wychodzi całkiem fajnie.