61

Rutyna. Słowo klucz na dzisiejszy odcinek. Robisz coś sto razy bezbłędnie i nie wiedzieć czemu mylisz się za sto pierwszym. Codziennie rano wyjeżdżasz samochodem z ciasnego garażu i zawsze Ci się udawało, aż tu nagle dzisiaj rano rysa na prawych drzwiach. Znacie to uczucie? Niekoniecznie przy wyjeżdżaniu z garażu :) Każdy je zna, każdy w czymś jest specjalistą, jest rutyniarzem.

Pewne czynności mam wyuczone, nie myślę o nich, gdy je robię. Jedną z takich czynności jest przygotowanie sprzętu i oprogramowania do nagrania kolejnej MacGadki. Jestem skoncentrowany na tym o czym za chwilę będziemy rozmawiać, ale nie o tym, czy podpiąć kable, włączyć mikrofon, włączyć odpowiedni program do nagrywania.

No i skończyło się jak się skończyło. Zamiast w ustawieniach Audio Hijack Pro wybrać jako źródło dźwięku „Yeti Stereo Microphone” wybrałem „Built-in input: Internal microphone”. Tragedia… co niestety słychać.

Nie bijcie proszę. Mimo wszystko życzę miłego słuchania. Obiecuję poprawić się następnym razem.

00:00 Anty NC+
07:39 Produkty refurbished za chwilę w Polsce
18:18 Nowy Mac Pro jeszcze w kwietniu
22:46 Ciekawy koncept iOS 7
37:16 Nowa siedziba Apple za 5 miliardów dolarów
42:54 Facebook home
51:14 Wyniki finansowe Apple 23 kwietnia
58:08 iTV, czyli co?
01:04:06 Aplikacja tygodnia na OSX – Radium 3
01:08:16 Aplikacja tygodnia na iOS – Runkeeper
01:22:15 Tips & Tricks – Informacja o naszym komputerze

Aby posłuchać tego odcinka MacGadki koniecznie subskrybujcie podcast w iTunes. A komentarze można zostawiać na stronie podcastu.

MacGadka #61 – Wiesz, że nie jesteś pierwszy…
Tagi: