Jeszcze dwie godziny temu zastanawiałem się jaki szaleniec może chcieć skusić się na najnowszy produkt od Google, czyli Chromebooka Pixel. No i wymyśliłem! Jest logiczne uzasadnienie takiego zakupu :) Nie to, żebym chciał go kupić, ale są tacy, dla których taki zakup będzie racjonalnym wyborem :)

Otóż wraz z tym Chromebookiem kupuje się od Google 1TB miejsca na Google Drive na okres 3 lat. A zatem jeżeli, z jakichkolwiek przyczyn potrzebujesz aż 1TB w swojej wirtualnej googlowskiej chmurze, kup sobie tego Chromebooka! To się opłaca! 

Przeliczmy jak to wygląda. 1TB kosztuje miesięcznie 50 dolarów.

google-drive-1TB

Przez 3 lata nazbiera nam się łącznie wydatków na kwotę aż 1800 dolarów. Co oznacza, że możemy kupić Chromebooka Pixel za 1300 dolarów i zostanie nam w kieszeni aż 500 dolarów – fajny komputer dostaniemy do tego gratis!

To teraz tylko rozejrzyjmy się wokół nas kto tak na prawdę potrzebuje aż 1TB na Google Drive i zorientujemy się jak duży jest rynek na Chromebooka Pixel :)

No chyba, że Google rzuci wszystkich na kolana wyglądem tego komputera, bo że jest piękny, to zaprzeczyć się temu nie da.

chromebook-pixel-2

Potrzebujesz 1TB na Google Drive? Kup sobie Chromebooka Pixel!
Tagi: