Press "Enter" to skip to content

Potrzebujesz 1TB na Google Drive? Kup sobie Chromebooka Pixel!

Jeszcze dwie godziny temu zastanawiałem się jaki szaleniec może chcieć skusić się na najnowszy produkt od Google, czyli Chromebooka Pixel. No i wymyśliłem! Jest logiczne uzasadnienie takiego zakupu :) Nie to, żebym chciał go kupić, ale są tacy, dla których taki zakup będzie racjonalnym wyborem :)

Otóż wraz z tym Chromebookiem kupuje się od Google 1TB miejsca na Google Drive na okres 3 lat. A zatem jeżeli, z jakichkolwiek przyczyn potrzebujesz aż 1TB w swojej wirtualnej googlowskiej chmurze, kup sobie tego Chromebooka! To się opłaca! 

Przeliczmy jak to wygląda. 1TB kosztuje miesięcznie 50 dolarów.

google-drive-1TB

Przez 3 lata nazbiera nam się łącznie wydatków na kwotę aż 1800 dolarów. Co oznacza, że możemy kupić Chromebooka Pixel za 1300 dolarów i zostanie nam w kieszeni aż 500 dolarów – fajny komputer dostaniemy do tego gratis!

To teraz tylko rozejrzyjmy się wokół nas kto tak na prawdę potrzebuje aż 1TB na Google Drive i zorientujemy się jak duży jest rynek na Chromebooka Pixel :)

No chyba, że Google rzuci wszystkich na kolana wyglądem tego komputera, bo że jest piękny, to zaprzeczyć się temu nie da.

chromebook-pixel-2

  • Jonasz Sowada

    Jakby jeszcze dało się na tym zainstalować Windowsa, to czemu nie :-)

  • duchu

    Chyba musisz zmienić nazwę bloga, bo z tutorial to nie ma juz nic wspólnego.

  • Ja uważam, że Google powinno zrobić ten komputerek z Canonicalem. Twórcy Ubuntu mieliby świetny sprzęt, Google dobrą sprzedaż… No jeszcze cenę jak by zmniejszyli do poziomu powiedzmy 800$ to już by było coś.