writer-pro-ikonka

Jestem w szoku, szczękę mam na podłodze i w ogóle. Mój ulubiony minimalistyczny edytor tekstu iA Writer za sekundę doczeka się następcy, czyli Writer.pro

Chcę go już, choć wiem, że nie skorzystam z wszystkich jego funkcjonalności. Writer.pro będzie pokazywał pełnię możliwości tylko dla tekstów w języku angielskim, w którym to pozwoli na sprawdzanie pisowni, a co ważniejsze składni. Zdarza Wam się zbyt często pisać zdania z powtórzonymi wyrazami? Nowy Writer.pro rozwiąże ten problem i bardzo ułatwi kontrolę konstruowanych zdań, ale oczywiście tylko po angielsku. Sprawdzanie pisowni zadziała co prawda także w językach francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim, ale w tych językach nie zadziała sprawdzanie składni.

Ale mam to w nosie, siedzę i gapię się jak dziecko na nową zabawkę i podziwiam jak można stworzyć wciąż minimalistyczny edytor, ale taki, który zapewni dużo więcej kontroli nad tekstem, a także nad całym procesem tworzenia dokumentu. Zresztą sami zobaczcie jak to będzie wyglądać.

01_Workflow

02_Note

03_Write

04_Edit

05_Read

Writer.pro ma być dostępny od jutra (od 19 grudnia). Wersja na OSX, która wygląda na to, że już jest w amerykańskim Mac App Store, kosztuje 19,99$, podobnie z resztą jak wersja na iOS. Dokumenty będą się synchronizować poprzez iCloud. Już nie mogę się doczekać! Byle do jutra.

Korzystaliście z iA Writera? Powitajcie Writer.pro
Tagi: