apple_invite_sept_2015

Kolejna konferencja Apple odbędzie się 9 września. Tytułowa grafika z zaproszenia sugeruje, że Siri coś dostanie. Kto wie, może nawet nauczy się mówić po polsku! Nie będę jednak ukrywał, że zupełnie nie czekam na Siri. Jakby większość nowości była związana z kolejnymi możliwościami głosowego asystenta od Apple, to byłbym mocno zawiedziony. Po co to komu?

Czekam natomiast i to bardzo na nowe Apple TV, o którym krąży mnóstwo plotek. Oj, przydałaby się mini konsola do gier!

Nie mam natomiast żadnych oczekiwań co do nowego iPhone’a. Co będzie, to będzie. Tę generację sprzętu pewnie opuszczam, choć to oczywiście zależy od tego co pokażą, ale nie nastawiam się.

Nie ukrywam, że chętnie natomiast przywitałbym następną generację MacBooków Pro. Najlepiej takich z nową klawiaturą jaką teraz ma MacBook!

Nie czekam na Siri po polsku
Tagi:        
 • Michał Kasperczak

  Na Siri jednak czekam, bo Apple mocno idzie w tę stronę i na razie jako Polacy,n ie mamy z tego pożytku. Wyszukiwanie informacji, pewnie nie, ale już ustawienie budzika, znalezienie Kontaktu, otwarcie aplikacji, za pomocą Siri to jest coś.
  Macbooki Pro raczej nie teraz, a Apple TV – niby tak, ale kto to wie. :)
  Na nowy model IPhone/a czekam o tyle, że w moim 5S 16 GB brakuje zwyczajnie miejsca, a bateria rozładowuje się bardzo szybko

 • Hubi10

  Ja też czekam na siri i to bardzo. Może siedząc w domu mało sie przyda, ale jak się dużo podrużuje to w samochodzie jest rewelacja.

 • Szymon

  Czy mogę tę stronę (mactutorial.pl) w jakiś sposób podpiąć do czytnika RSS ?