apple-store-5th-avenue

62 odcinek MacGadki i wpis o wynikach finanowych Apple na Przylutowane.pl przyniósł kilka ciekawych pytań. Najciekawsze jakie się pojawiło to takie, po co w ogóle tak duża, bogata i rozpoznawalna spółka jak Apple jest na giełdzie?

Odpowiedź jest prosta – jest bo musi :) Szerzej o tym napisałem kilka słów na MyApple, a także postarałem się to wyjaśnić w kolejnym 63 odcinku MacGadki (montuje się jeszcze, proszę o cierpliwość).

A tak w ogóle… to ten wpis na MyApple jest zapewne początkiem czegoś nowego. Co byście powiedzieli jakbym przeniósł się tam na stałe?

O tym dlaczego Apple jest spółką giełdową na MyApple
Tagi:
 • Grzegorz Okaz

  Było by mniej stron dziennie do obskoczenia. Z drugiej strony już MacKozer się tam przeniósł, a fajnie by było, żeby istniała jakaś alternatywa dla MyApple. Nie to, że MyApple jest złe, bo również jest bardzo poczytne, ale jakoś u Ciebie i Przemka Marczyńskiego, jakoś tak kameralniej jest. MyApple trochę przytłacza treścią z każdej strony.

  • Grom

   I na MyApple jest problem z RSSami.

   • No tak, ale to wiem, że prace nad tym trwają.

    • Grom

     To jak się skończą to nie mam nic na przeciw. Na razie jednak wystarczy mi, że muszę latać za wpisami MacKozera po stronie internetowej.:/