Niech mi ktoś to po ludzku wytłumaczy, bardzo proszę, do czego służy program Poke na iPhone’a?

Bo jak dla mnie to do niczego… Ewentualnie do nękania naszych znajomych z Facebooka. Ostrzegam będę usuwał z grona znajomych jak ktoś mnie będzie poke’ował.

Dobrze, że Mackozer coś takiego napisał, bo już bałem się, że jestem w moim niedowidzeniu „zalet” tego programu osamotniony:

Poke dla iPhone’a to program głupi

Do czego służy Poke?
Tagi:    
 • po pierwsze – poke’ować (a może raczej zaczepiać) można i bez tej aplikacji, więc jeśli Twoi znajomi do tej pory tego nie robili, to raczej nie zaczną.

  po drugie – w App Store jest multum głupich aplikacji, a jakoś o nich nikt nie pisze, choć pewnie w każdym tygodniu trafia ich do sklepu kilka-kilkanaście. wniosek – może to po prostu olać? nie podnosić larum, że Facebook wydał głupią aplikację, tylko zwyczajnie to zostawić i nie wypowiadać się na ten temat?

  trochę zgadzam się z Pawłem Opydo, który trafnie zauważył, że ta aplikacja może być masowo używana przez nastolatki – przecież takie facebookowe zaczepianie to w zasadzie dokładnie to samo, co kilka ładnych lat temu „puszczanie strzałki” przez komórkę. trzeba się najpierw zastanowić nad targetem tego programu, na pewno nie jest on skierowany do absolutnie wszystkich użytkowników Facebooka, a poza tym nikt nie zmusza do jego instalowania.

  • Ok, już zrozumiałem. Ewidentnie nie jestem w targecie tego czegoś i na początku nie potrafiłem sobie nawet wyobrazić do czego to może być wykorzystane. Thx.

   • ja też nie jestem targetem, dlatego nawet się nie zastanawiałem nad ściąganiem. ;)

    • Przy okazji, dotarłem do tekstu Opydo. Takie nadętego wymądrzania się dawno nie czytałem.

 • bezimienny

  Świetny wpis, dużo informacji, oby tak dalej!