Jeżeli jeszcze nie wiecie, to jest Skydrive na Maka! Jeśli nie wiecie czym jest Skydrive, to w dużym skrócie odpowiedź Microsoftu na Dropboxa. Wygląda katastrofalnie, działa póki co dramatycznie wolno, no ale fakt trzeba odnotować. Warte zwrócenia uwagi jest również to w jaki cudowny sposób Microsoft wdrożył taki drobiazg jak ukrywanie ikonki aplikacji w docku… :) Ja oplułem sobie monitor :)

Pamiętajcie koniecznie, że dla starych użytkowników Skydrive’a teraz (nie wiadomo ile jeszcze) jest 25GB za free w chmurze! Uwaga! Trzeba to sobie odblokować! I to póki co jest jedyna warta uwagi wiadomość.

Ukrywanie ikony w docku według Microsoftu
Tagi:    
 • Rob

  wg mnie chodzi bardzo sprawie, może zaciągasz jakieś torrenty w tle i dlatego tak Ci muli:)

  • A według mnie to jakieś gówno

   • Rob

    Miałem u nich konto od dawna i mieć za free 25GB to dla mnie namacalna wartość, a działa przynajmniej na moim koncie błyskawicznie (na Mac, PC i ajpadzie). Skoro piszesz, ze to gówno (pewnie tylko dlatego że to od Microsoft) to wg mnie nieuczciwie.

    • Stanz47

     Rob masz racje a P.Masłowski widać bardzo lubi używać słowo gówno ,jak coś nie jest związane z Apple.

    • To w istocie tak działa. Raczej nie działa. Do tego jest wolne i jeszcze ten tip. To jest niesamowite. Trzeba przeinstalować aplikację żeby działała. Nawet tutaj przekuwają swoje błędy. Natomiast 25GB jest świetną propozycją i trzymam tam pewne duże rzeczy :)